Start / Pracownicy

Pracownicy i doktoranci Zakładu

(aby zadzwonić na numer wewnętrzny spoza Politechniki, należy numer 4-cyfrowy poprzedzić 022 234)

 

Kierownik Zakładu TMiR E-mail Pokój Telefon Godziny konsultacji
dr hab. inż. Marek Wojtyra mwojtyra(at)meil.pw.edu.pl 229 56-10 wtorek 12 - 13;
środa 12 - 13
Sekretariat        
Anna Puczyńska sekretariat.ztmir(at)meil.pw.edu.pl 231 79-14  
Pracownicy naukowi        
prof. dr hab. inż. Janusz Frączek jfraczek(at)meil.pw.edu.pl 322 71-36 wkrótce
prof. dr hab. inż. Krzysztof Kędzior kkedzior(at)meil.pw.edu.pl 203 56-98  
prof. dr hab. inż. Teresa Zielińska teresaz(at)meil.pw.edu.pl 226 77-90 wkrótce
dr hab. inż. Cezary Rzymkowski czarek(at)meil.pw.edu.pl 203 56-98 wtorek 12 - 13:30;
środa 16 - 18
dr inż. Andrzej Chmielniak achmiel(at)meil.pw.edu.pl 205 75-08 środa 10 - 12
dr inż. Paweł Malczyk pmalczyk(at)meil.pw.edu.pl 230 75-13 środa 12 - 14
dr inż. Krzysztof Mianowski kmianowski(at)meil.pw.edu.pl 227 79-24 wkrótce
dr inż. Mirosław Świetlik mswiet(at)meil.pw.edu.pl 234 71-35 wkrótce
dr inż  Adam Woźniak wozniak(at)ia.pw.edu.pl 028 15-46 środa 13 - 14
mgr inż. Edyta Rola erola(at)meil.pw.edu.pl 232 79-25 środa 12 - 14
mgr inż. Marek Surowiec msurowiec(at)meil.pw.edu.pl 205 75-08 czwartek 12 - 13
Pracownicy techniczni        
mgr inż. Tomasz Barczak tbarczak(at)meil.pw.edu.pl 022 15-48 środa 13 - 14
mgr inż. Paweł Tomulik ptomulik(at)meil.pw.edu.pl 232 79-25 środa 13 - 14
Doktoranci        
mgr inż. Vibekananda Dutta vibek(at)meil.pw.edu.pl 236 56-97  
mgr inż. Marcin Pękal mpekal(at)meil.pw.edu.pl 232 79-25 środa 13 - 14
inż. Maksymilian Szumowski mszumowski(at)meil.pw.edu.pl 028 15-46 środa 13 - 14
mgr inż. Jikun Wang wjikun(at)meil.pw.edu.pl 236 56-97  
mgr inż. Łukasz Woliński lwolinski(at)meil.pw.edu.pl 028 15-46 środa 13 - 14
mgr inż. Magdalena Żurawska mzurawska(at)meil.pw.edu.pl 205 75-08 środa 13 - 14